אודות PMI

חברת P.M.I סחר וייזום בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בייצור, שיווק והפצה של מוצרי פנאי ממותגים לילדים ובני נוער.P.M.I נוסדה על ידי בועז דקל ב-1997 כחברה בת של קבוצת בר - שיווק והפצה בע"מ.

בשנת 2009 רכש בועז דקל את החברה (באמצעות עוגיו אחזקות בע"מ), ומחזיק כיום 100% ממנויותיה. P.M.I צברה במהלך שנות קיומה מוניטין של חברה מובילת שוק, קובעת טרנדים, בעלת פרופיל תקשורתי גבוה, ודוגלת במקצוענות ללא פשרות. P.M.I זוכה לחוסן פיננסי ובעלת דירוג AAA. משרדי P.M.I ממוקמים בתל אביב. המשרדים בבעלות עוגיו אחזקות בע"מ. בחברה מועסקים 24 עובדים.
P.M.I פועלת בשלושה תחומי פעילות עיקריים:

ייבוא והפצת צעצועים

P.M.I. מייצגת בישראל חברות צעצועים הגדולות בעולם ומייבאת לישראל מותגי צעצועים מובילים. רבים מהמותגים המובילים הופכים ללהיטים, המובילים את שוק הצעצועים. בין הצלחות השנים האחרונות  ניתן למנות את הזיבלונים, גומילום, וובקינז, פוקימון, גורמיטי ועוד.


מוצרי איסוף

P.M.I היא בעלת שם עולמי בשיווק מוצרי איסוף בכלל, והינה הגורם הדומיננטי בענף בישראל בפרט. החברה הינה בעלת המותג סופרגול אותו היא משיקה מידי שנה ברציפות מאז 1997. סופרגול הוא מותג האיסוף המוביל בישראל עם מכירות של מיליוני מעטפות מידי שנה. סופרגול הינו אלבום האיסוף של אוהדי הכדורגל בישראל, וP.M.I - הינה זכיינית של התאחדות הכדורגל בישראל ושל ארגון שחקני הכדורגל.

מלבד סופרגול, P.M.I. מוציאה לאור מידי שנה מספר רב של אלבומי איסוף שסוחפים את ילדי ישראל. מחקרים שנערכו על ידי מכון insight למחקרי שוק, מצביע על כך שאלבומי האיסוף מקדמים אינטראקציה חברתית בקרב ילדים, ומפתחים כישורים בינאישיים, שכה חשובים בעולם בו הקשר בין הילדים מתבצע בעיקר באמצעים דיגיטליים מנוונים.

הוצאה לאור

P.M.I  מוציאה לאור ומשווקת מידי שנה מעל 40 כותרים של חוברות צביעה והפעלה לילדים, של מגוון מותגים מובילים. כמו כן מוציאה P.M.I לאור עשרות יומנים ממותגים לתלמיד, עם מכירות של מאות אלפי כותרים לשנה.